İstikbal Vestiyer Modelleri ve Fiyatları 1

Vestiyerlerin yerini portmantolar alsa da 2013 senesinden itibaren portmanto lar vestiyer modellerine göre daha fazla üretilmeye başlansa da vestiyerlerin yerini tabi ki tutmuyor. Bazı kullanıcılar vestiyerleri tercih ediyor. İstikbal mobilya genellikle vestiyer üretimini yavaşlatıp portmantolara ağırlık verse de bu konumuzda sizlere birbirinden güzel vestiyerlere yer vereceğiz. Ayrıca ben bide ” Portmanto Modelleri ” ne bakayım derseniz koyu yazılı yeri tıklayınız.. Fiyatlara gelince 600 TL den 2.500 TL ye kadar vestiyer bulunabilir. Bu fiyatlar boyutuna sürgü cam çekmece sayısına ve mobilyanın kalitesine göre değişiklik gösterebilir.

Evlerinizin girişlerini süslemek, kötü kalabalıkları kaldırmak, giriş antrenize bir modern hava katmak istiyor iseniz istikbal mağazalarına uğramanız sizler için daha iyi olacaktır. Ayrıca illa istikbalden alacağım diye birşey yok. Modelini beğenip marangoz mobilyacılara da yapılabilir ama istikbalin garantisini ve kalitesinin yerini tutar mı orası bilinmez.

One comment on “İstikbal Vestiyer Modelleri ve Fiyatları

  1. Reply ayşe Ara 8,2013 22:46

    oldukça güzel ürünler var. Geçen istikbal mobilya mağazasında sordum vestiyeri 699 tl idi. 12 taksit yapabileceklerini söylediler. Oldukça uygun geldi almayı düşünüyorum.

Leave a Reply